SEO a SEM

Získejte na svůj web nové návštěvníky a proměňte je v zákazníky. Optimalizace a marketing pro vyhledávače vás zviditelní a zároveň pomůže ukázat lidem, proč právě u vás mají objednat službu nebo zboží.

SEO optimalizace vás dostane mezi výsledky vyhledáváníCo je SEO

Zkratka SEO představuje "Search Engine Optimization", čili optimalizaci webu nebo e-shopu pro vyhledávače. Vaše stránky zviditelní na důležitá klíčová slova při vyhledávání například na Google nebo Seznamu. Jedná se o komplexní proces, jehož součástí je tvorba zajímavého obsahu a také nastavení důležitých parametrů webu, jako jsou meta tagy nebo alternativní popisy odkazů a obrázků. Optimalizovaný web je příjemný pro čtenáře a proto jej vyhledávače upřednostní. Náročnost je vždy individuální v závislosti na stavu konkurenčních stránek.

 

 

Chcete konzultovat SEO?

+420 737 817 413

info@7divs.com

 

 

Cílem SEO je udělat web zajímavý především pro lidi. Nejedná se o násilné tlačení klíčových slov na stránky, jak je často chybně interpretováno. Jde totiž především o to, aby web přinesl užitek a zajímavé informace návštěvníkům. Vyhledávače totiž používají algoritmy, které vyhodnocují přínos informací nebo služeb, které na webu jsou. Pokud je váš obsah lepší, než konkurenční, lidé si jej oblíbí třeba proto, že se více dozví. Další velké téma pro SEO je odlišit vaší službu nebo produkt od konkurence, zejména ukázat lidem, proč je váš produkt lepší nebo atraktivnější, než je tomu jinde. I když můžete nabízet zdánlivě stejnou věc jako konkurence, rozdílem může být i doba, za jakou ji dodáte.

V rámci SEO se věnujeme primárně projektům, které vznikly v našem studiu. Správu webů máme totiž upravenou tak, abychom mohli provést požadované úkony co nejrychleji a vám ušetřili čas a peníze.

Pokud vás zajímá více o SEO, přečtěte si články na blogu: 

Začínáme se SEO od základů

Bez HTTPS se Google zlobí

Případová studie SEO optimalizace webu

Jak vybudovat úspěšný e-shop - 2. díl

Proč ten web nefunguje IV. - SEO a UX dohromady

 

A pro fajnšmekry je tu ještě megačlánek:

Jak (ne)dělat SEO - případová studie

 

Co je SEM

Zkratka SEM znamená "Search Engine Marketing" a je součást SEO. Marketing na vyhledávačích má totiž dvě základní funkce - zviditelnit vás a zároveň ukázat lidem, že u vás získají přesně to, co hledali a chtěli. Stejně jako v SEO jde o ukázání výhod vašich produktů a služeb před konkurencí. Rozdíl je v tom, že text, který lidé najdou, a kde jej najdou, rozhodne o tom, jestli na vaší stránku vstoupí. A často je termín SEM spojován pouze s placenou reklamou. Ale, to není tak úplně pravda.

Zjistěte více v článku:

Jak správně napsat title a description

 

 

Kolik stojí práce

SEO optimalizace poskytujeme za 1299 Kč na hodinu. Zároveň můžeme připravit individuální školení pro vás nebo celé marketingové oddělení. Každé další smysluplné práci však předchází analýza klíčových slov, která obsahuje nejen nejdůležitější výrazy pro vyhledávače, ale také seznam doporučení a metodiky pro získání požadovaných výsledků.

Zpracovanou analýzu klíčových slov poskytujeme za 29 990 Kč. Případně si můžete objednat jednorázovou konzultaci za 2490 Kč vyplněním formuláře a zjistíte, jak svůj web posunout k lepším výsledkům.

Pro Skype konzultaci napište e-mail na horak@7divs.com a rovnou nám pošlete žádost o přidání kontaktu na Skype, na stejné jméno. Bude vás to stát 1299 Kč, ale nikam nemusíte chodit (ani my ne), a co budeme potřebovat vidět, to jednoduše nasdílíte. Získáte vysvětlení problematiky, praktické příklady, které můžete rovnou na svém webu použít a také společně rovnou odhalíme, kde musíte web zlepšit.